„Walkmaxx“ lenktų batų nauda

Bendrovėje „Walkmaxx®“ suprantame, kokį svarbų vaidmenį vaidina batai kasdieniame gyvenime. Nors teisingai parinkti batai savaime pagerina nuotaiką ir padidina pasitikėjimą savimi, neteisingai parinkti batai asocijuojasi su skausmu, diskomfortu ir netgi gali sukelti pėdų deformacijas.

Naujoviškų technologijų dėka su pasididžiavimu pristatome unikalaus dizaino produktus, pagamintus iš aukščiausios kokybės medžiagų. Atkreipdami dėmesį į kiekvieną detalę labai stengiamės, kad „Walkmaxx®“ produktai būtų ir sveikas, ir patogus sprendimas, sumažinantis įvairias problemas.

Kuo išsiskiria „Walkmaxx“

Avint netinkamą avalynę ant kietų, plokščių paviršių apkraunamas pėdos kulnas ir pagalvėlė, kas sukelia skausmą. „Walkmaxx“ batai su suapvalintu padu gali padėti sumažinti spaudimą pėdoje.

Paveikslėlyje dešinėje peržiūrėkite skirtumus tarp įprastos avalynės ir „Walkmaxx“ batų:

  • raudona spalva reiškia didelį spaudimą,
  • mėlyna ir žalia spalvos rodo sumažintą spaudimą kūnui.

Kadangi didžiausio spaudimo pėdoje sritys yra susijusios su tokiomis problemomis kaip opos, sumažintas spaudimas dėvint „Walkmaxx“ avalynę yra būtinas bendrai pėdos sveikatai. Batai yra funkcionalūs – ne taip, kaip įprasti batai, jie priverčia raumenis mankštintis vaikštant ir pagerina kraujo cirkuliaciją.

Didelis spaudimas

Įprastas plokščias padas

Mažas spaudimas

„Walkmaxx“ suapvalintas padas

Kaip veikia lenktas padas?

Lenktas padas vienodai paskirsto kūno svorį ir spaudimą keliams, kulnams bei apatinei nugaros daliai, kas užkerta kelią skausmui ir leidžia teisingai vaikščioti bei išlaiko teisingą laikyseną. Jis imituoja vaikščiojimą pėsčiomis imituodamas natūralų pėdos judėjimą, kas skatina sveikesnį judėjimą ir neleidžia deformuotis pėdai.

Lenktas padas padeda aktyvinti raumenis, atpalaiduoja sąnarių pertempimą ir pagerina laikyseną. Vienodai paskirstydamas kūno svorį, padas sukuria pojūtį tarsi vaikščiotumėte basomis ir padeda užkirsti kelią pėdų deformavimuisi bei kojų skausmui.

  • 1 Sumažina apatinės nugaros dalies skausmą
  • 2 Tonizuoja raumenis
  • 3 Maksimaliai sumažina kelių įtampą
  • 4 Sumažina „sunkių kojų“ pojūtį
  • 5 Palengvina kojų tinimą
1 2 3 4 5