Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Apmokėkite ir atsiimkite - užsisakykite internetu ir atsiimkite prekes pasirinktoje parduotuvėje NEMOKAMAI

Apmokėkite ir atsiimkite

Apmokėkite ir atsiimkite - tai paslauga, leidžianti išsirinkti prekes ir už jas atsiskaityti internetu bei pasirinkti jas atsiimti vienoje iš mūsų parduotuvių. Dauguma mūsų klientų užsakymus gali atsiimti jau kitą dieną.

Dėmesio! Vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu, nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visose UAB „Studio Moderna“ parduotuvėse bus aptarnaujami tik galimybių pasus turintys klientai. Šios galimybės neturinčius klientus prašome rinktis kitus apsipirkimo ir užsakytų prekių atsiėmimo būdus. Jeigu turite papildomų klausimų, prašome susisiekti nemokamu numeriu 88 000 1415 arba el. paštu ccd.lt@studio-moderna.com. Daugiau informacijos apie Jums patogius pristatymo būdus rasite čia.

Kaip užsisakyti prekes internetu, kad galėčiau pasirinkti atsiėmimą parduotuvėje?

Visas mūsų prekes galite atsiimti savo pasirinktoje parduotuvėje. Jeigu pasirinkote prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą - jūsų užsakymą iš sandėlio pristatysime į parduotuvę ir paruošime atsiimti per 2–7 darbo dienas (jeigu prekės puslapyje nėra nurodyta kitaip).

Apžiūrėję jus dominančią prekę galite tęsti apsipirkimą arba pereiti tiesiai prie atsiskaitymo. Savo prekių krepšelyje matysite visas prekes, kurias pasirinkote atsiimti parduotuvėje.

 •  

  Atlikite šiuos paprastus žingsnius

 • 1.

  Raskite ir apžiūrėkite patikusią prekę

 • 2.

  Pasinaudokite paslauga „Apmokėkite ir atsiimkite“

 • 3.

  Apmokėkite internetu - atsiimkite NEMOKAMAI parduotuvėje

Kokia prekių atsiėmimo pasirinktoje parduotuvėje tvarka?

Kai pateiksite užsakymą mes išsiųsime jums el. laišką apie užsakymo patvirtinimą, o kai jūsų užsakymas jau bus pristatytas į parduotuvę ir paruoštos atsiimti mes jus informuosime trumpąja SMS žinute.

Kai atvyksite atsiimti prekių į parduotuvę kasoje pateikite savo užsakymo numerį arba elektroninį užsakymo patvirtinimo laišką ir asmens dokumentą. Mes patikrinsime informaciją ir įteiksime jūsų užsakytas prekes be jokių papildomų mokesčių. Jei planuojate, kad jūsų užsakymą atsiims kitas asmuo, susisiekite ir informuokite parduotuvės darbuotoją iš anksto.

Kada mano užsakytos prekės atvyks į pasirinktą parduotuvę?

Jūsų užsakymą iš sandėlio pristatysime į parduotuvę ir paruošime atsiimti per 2–7 darbo dienas (jeigu prekės puslapyje nėra nurodyta kitaip).

 • Apie paruoštų atsiėmimui prekių pristatymą į parduotuvę jus informuosime trumpąja SMS žinute.
 • Gavę SMS žinutę apie paruoštą atsiimti užsakymą, jį turite atsiimti per 5 darbo dienas. Praėjus 5 darbo dienoms neatsiimtas užsakymas bus atšauktas.
 • Internetu pateiktus užsakymus paruošiame centriniame sandėlyje ir pristatome į parduotuves atsiimti. Parduotuvės lentynose esančias prekes galite įsigyti tik parduotuvėje.
Turite klausimų? Patikrinkite, gal atsakymą rasite tarp dažniausiai užduodamų klausimų.