Top Shop vasaros išpardavimas

Karščiausi pasiūlymai iki -70%

-70%
Išpardavimas baigsis už:
[banner_timer]
 

Ultra Smart belaidis lygintuvas Rovus

Photo
Video

Nebesijaudinkite, kad lygintuvas gali įkaisti per daug ir sugadinti mėgstamiausią drabužį. Rovus Ultra Smart belaidį lygintuvą galite naudoti tiek be laido, tiek su juo,  ir visiškai pasikliauti lygindami, nes jis automatiškai parenka tinkamiausią temperatūrą, todėl nebereikia to daryti rankiniu būdu. Lygindami su šiuo lygintuvu pasieksite puikius rezultatus, įdėdami visiškai mažai pastangų!

Ultra Smart belaidis lygintuvas Rovus
89,90 €
Pasirinkite
Skambinkite mums: 8-5 211 1021
Prekės nėra sandėlyje. Pristatymo laikas: iki 14 d.d.
 • Trumpa apžvalga
 • PREKĖS APRAŠYMAS
 • Papildoma informacija
 • Techniniai duomenys
 • Likučiai mūsų parduotuvėse
 • Visi apmokėjimo būdai:
Trumpa apžvalga

Nebesijaudinkite, kad lygintuvas gali įkaisti per daug ir sugadinti mėgstamiausią drabužį. Rovus Ultra Smart belaidį lygintuvą galite naudoti tiek be laido, tiek su juo,  ir visiškai pasikliauti lygindami, nes jis automatiškai parenka tinkamiausią temperatūrą, todėl nebereikia to daryti rankiniu būdu. Lygindami su šiuo lygintuvu pasieksite puikius rezultatus, įdėdami visiškai mažai pastangų!

Daugiau informacijos
PREKĖS APRAŠYMAS

ROVUS ULTRA SMART yra išskirtinis lygintuvas, sujungiantis stebinančias savybes. Šį prietaisą ne tik galite naudoti tiek be laido, tiek su juo, bet ir visiškai pasikliauti lygindami, nes jis automatiškai parenka tinkamiausią temperatūrą. Tad lygindami pasieksite puikius rezultatus, įdėdami visiškai mažai pastangų.

Lygintuvą galima naudoti belaidį, tad jūsų judesių ir lyginimo vietos visiškai nevaržys maitinimo laidas. Lyginkite patogiais judesiais per visą lyginimo lentos paviršių, keiskite lyginimo kryptį, lengvai lyginkite net sunkiau pasiekiamas drabužio vietas. Drabužių lyginimas taps lengvas kaip niekada anksčiau su ROVUS ULTRA SMART lygintuvu!

ROVUS ULTRA SMART lygintuvas yra su išmania karščio reguliavimo funkcija, kuri automatiškai reguliuoja temperatūrą ir tinka bet kokioms medžiagoms. Specialios konstrukcijos lygintuvo padas užtikrina, kad galite būti ramūs, jog nesudeginsite ir nesugadinsite drabužio, nes lygintuvo padas yra dvigubas. Smarkiai įkaistanti lygintuvo plokštė yra šiek tiek aukščiau nei kontaktinė plokštė, kurį liečiasi prie audinio ir slysta jo paviršiumi. Taip užtikrinama stabilesnė ir ilgiau išliekanti temperatūra.

Siekiant palaikyti saugų šios funkcijos veikimą, dubliuojamas kiekvienas pagrindinis prietaiso komponentas: dvigubas padas, dvigubas termostatas ir dvigubas lydusis saugiklis, užtikrinantis saugesnį ir ilgesnį prietaiso naudojimą.

Keraminis lygintuvo padas nelimpa, lengvai slysta, o patobulintas smailesnis pado priekis lengvai išlygina net sunkiau pasiekiamas drabužių vietas.

Taip pat galite pasirinkti iš skirtingų garinio lyginimo nustatymų – tolygi garų srovė, intensyvi garų srovė ir purškimas, arba prietaisą pakreipti vertikaliai ir garinti pakabintus drabužius.

Dar patogesnį ir lengvesnį prietaiso naudojimą užtikrina papildomos funkcijos – nuo kalkių susidarymo sauganti sistema ir savaiminio valymosi funkcija, pašalinanti nešvarumus ir sauganti lygintuvą nuo užsikimšimo.

Privalumai:

 • Pasirinkite jums patogiausią naudojimo būdą – be laido arba su laidu.
 • Temperatūra reguliuojama automatiškai, todėl nereikia to daryti rankiniu būdų.
 • Keraminis padas lengvai slysta audinio paviršiumi.
 • Patobulintas smailesnis priekis patogiai lygina net sunkiau pasiekiamas drabužių vietas (apykakles, klostes, vietas aplink sagas).
 • Galima pasirinkti tolygią garų srovę, purškimą arba intensyvios garų srovės funkciją.
 • Galima naudoti pakreipus vertikaliai pakabintiems drabužiams garinti.
 • Savaiminio valymosi funkcija padeda palaikyti švarias garų angas ir mažina nuosėdų kaupimąsi garų kameroje.
Papildoma informacija

Naudojimo laikas:

 • Pakreipus vertikaliai (naudojant be laido, pakabintiems drabužiams garinti): 25–40 sek.
 • Pakreipus horizontaliai (naudojant įprastai, sausajam lyginimui): 4–6 min.
 • Tik įjungus įkaista per 50–70 sek., pakartotinai – 25–35 sek.

Įspėjimai:

Prieš kiekvieną naudojimą palaukite 5 minutes, kol prietaisas gerai įkais.

Techniniai duomenys
Papildoma informacija 220–240 V, 50 / 60 Hz, 2200 W.
Maitinimo laido ilgis: 2,1 m.
Prietaiso svoris: 1,7 kg.
Garų srovė: 25 ± 5 g/min.
Talpykla: 400 ml.
Kilmės šalis: Kinija.
Garantija: 24 mėn.
Likučiai mūsų parduotuvėse

Žemiau pateiktas sąrašas, kuriame nurodyta ar prekė yra mūsų parduotuvėje. Kada tikėtis, kad jūsų užsakymas bus paruoštas atsiėmimui parduotuvėje?

 • Jeigu prekę užsakymo metu turime pasirinktoje parduotuvėje, užsakymą galėsite atsiimti kitą darbo dieną. Apie paruoštą užsakymą jus informuosime SMS žinute.
 • Jeigu prekės užsakymo metu neturime pasirinktoje parduotuvėje, bet turime centriniame sandėlyje, prekės pristatymo laikas gali būti nuo 2 iki 10 d. d., apie atsiėmimą informuosims SMS žinute.
 • Jeigu prekės užsakymo metu neturime pasirinktoje parduotuvėje ir savo centriniame sandėlyje, prekės pristatymo laikas yra nuo 7 d. d., tikslesnį pristatymo laiką sužinosite paskambinę į klientų aptarnavimo centrą nemokamu tel. nr. 8 800 01415 arba el. paštu ccd.lt@studio-moderna.com
 • Atsiimti užsakytą prekę parduotuvėje nieko nekainuoja.

  Pasirinkę šį atsiėmimo būdą, už prekes patogiai sumokėsite naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema.

  Kai užsakymas bus paruoštas atsiimti parduotuvėje, informuosime Jus SMS žinute. Tik tuomet prašome atvykti atsiimti savo užsakymo.

  Visi apmokėjimo būdai:

  Siūlome šiuos apmokėjimo už prekes būdus:

  Elektroninė bankininkystė

  Apmokėti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

  Atsiskaitymas kurjeriui pristatymo metu

  • Už prekes galėsite apmokėti kurjeriui pristatymo metu.
  • Pasirinkę DPD pristatymo būdą galėsite pirkti išsimokėtinai, atsiskaityti grynais pinigais arba mokėjimo kortele.
  • Pasirinkę LP Express kurjerius galėsite atsiskaityti grynais pinigais arba mokėjimo kortele.

  Pirkėjų atsiliepimai 0 atsiliepimai (-ų)

  Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 1 žvaigždutė
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star