Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Prekės grąžinimo kelias

Kviečiame susipažinti su keliu, kurį nukeliauja prekės, jeigu nusprendžiate jas grąžinti arba pakeisti. Šį kelią sudaro 5 žingsniai.

1

Noriu grąžinti prekę. Ką daryti?

2

Pas Jus atskuba kurjeris

3

Jūsų prekė sugrįžta į sandėlį

4

Klientų aptarnavimo centro specialisto skambutis

5

Grąžinimo kelio finišas

Noriu grąžinti prekę. Ką daryti?

Įsitikinkite, ar prekei yra suteikiama išbandymo arba pinigų grąžinimo garantija. Paskambinkite į klientų aptarnavimo centrą telefonu 8 800 01415 ir informuokite apie norimą grąžinti arba pakeisti prekę. Jeigu prekei galioja pinigų grąžinimo garantija, grąžinama prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos ir supakuota į originalią pakuotę

Pas Jus atskuba kurjeris

1. Klientų aptarnavimo centro specialistas užsako kurjerį, kuris per 2 darbo dienas supakuotą siuntą paima iš kliento ir grąžina į UAB "Studio moderna" sandėlį. Nepamirškite užpildyti ir kartu su preke supakuoti prekės grąžinimo lydraštį.

2. Pažymėkite šiuos punktus:

  • prekės grąžinimo priežastis;
  • ką pageidaujate su preke daryti;
  • pasirašykite;
  • nurodykite dokumento pildymo datą.

Jūsų prekė sugrįžta į sandėlį

Kurjeris siuntą į UAB "Studio moderna" sandėlį grąžina per 2 dienas. Čia ją patikrina mūsų specialistai: ar nėra pasibaigęs pinigų grąžinimo laikotarpis, išbandymo garantijos laikotarpis. Jeigu galioja pinigų grąžinimo garantija, patikrinama, ar prekė nėra naudota, nepraradusi prekinės išvaizdos ir supakuota į originalią pakuotę.

Klientų aptarnavimo centro specialisto skambutis

1. Pokalbio metu specialistas patikrina su pinigų grąžinimu ar prekės pakeitimu susijusius asmens duomenis: vardą ir pavardę, tikslų kliento adresą, telefono numerį ir banko sąskaitos numerį.

2. Jeigu prekė keičiama į kitą / kitas prekes, klientų aptarnavimo centro specialistas informuoja klientą apie kainų skirtumą ir apie numatomą prekių pristatymo laiką. Jeigu prekė grąžinama, pinigai už ją klientui pervedami per 2 savaites (skaičiuojant nuo tos dienos, kai prekė gauta į sandėlį).

Grąžinimo kelio finišas

Per sutartą laiką Jums pakeičiama prekė arba Jūsų pageidaujamu būdu (į banko sąskaitą ar pašto skyrių) grąžinami pinigai.