Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

MŪSŲ TECHNOLOGIJA

NORĖDAMI MĖGAUTIS GYVENIMU UŽ SAVO KOMFORTO ZONOS, PIRMIAUSIA TURITE Į JĄ ĮŽENGTI.

Avalynė yra gerokai daugiau nei aprangos detalė, kuri suteikia jūsų pėdoms šilumos ir saugo jas nuo paviršiaus nelygumų. O komfortas – gerokai daugiau nei tik jausmas. WALKMAXX avalynė – tai gera savijauta, laisvės jausmas, malonumas, kai atrodai ir jautiesi geriausiai, kaip tik gali, ir pasitiki savimi kiekviename žingsnyje, kiekvieną dieną, bet kokia proga.

Norėdami pasiekti tokį aukštą komforto lygį pasitelkėme naujausias inovatyvias technologijas ir naudojame tik geriausias medžiagas, kurios pasižymi patobulintu veiksmingumu.

WALKMAXX ORIGINALS

Garsusis WALKMAXX lenktas batų padas buvo sukurtas Vokietijoje, siekiant imituoti natūralų pėdos judėjimas ir ėjimą basomis, kartu gerinant komforto jausmą. Kuriant WALKMAXX ORIGINALS mūsų misija buvo suteikti energijos kasdieniam žmonių gyvenimui ir įkvėpti juos judėti geriau ir daugiau.

SANDARA

 • PADAS

  Padas išsiskiria neslystančia apačia, plačia erdve pirštams ir puikiu sukibimu. Šios savybės einant skatina išsitiesti ir suaktyvina raumenis, ne tik tinkamai atremia, bet ir suteikia komforto. Judėti skatinantis sprendimas.

 • VIDPADIS

  Vidpadžiai – lengva bato detalė, taupanti energiją ir sugerianti smūgius. Šios technologinės savybės užtikrina tolygų kūno svorio paskirstymą, todėl eidami jaučiatės taip, tarsi būtumėte basi.

 • VIRŠUS

  Jeigu jums patinka batų išvaizda, jaučiatės patogiai ir pasitikite savimi juos avėdami. Viršutinė WALKMAXX batų dalis pasižymi funkcinėmis ir estetinėmis savybėmis. Lengvai pritaikomas ir šiuolaikinis dizainas lengvai patenkina tiek fizinius, tiek emocinius poreikius.

WALKMAXX TREND

Esminė šios WALKMAXX batų linijos savybė yra lygus padas, sukurtas atspindėti laisvę. Jis suteikia visą dieną trunkantį komforto jausmą, nesvarbu, kokie jūsų poreikiai – stovite visą dieną, mėgstate vaikščioti, intensyviai darbuotis ar keliauti. Norėjome, kad jaustumėtės taip, lyg visas pasaulis yra po jūsų kojomis. Kokia kryptimis pasirinktumėte keliauti, avint WALKMAXX TREND komfortas bus visada su jumis.

SANDARA

 • PADAS

  Kuriant padą esminis dalykas yra stabilumas. Tik tada galite pasitikėti batais, kurie leidžia judėti, palaiko viso kūno balansą ir suteikia pasitikėjimo žengiant kiekvieną žingsnį.

 • VIDPADIS

  Aukščiausios kokybės vidpadžio medžiagos leidžia pasiekti puikius rezultatus, dėl kurių avalynė tampa lengva, sugeria smūgius ir apgaubia minkštumu nuo kulnų iki pirštų galiukų. Batų avėjimas tampa nepaprastai maloni ir lepinanti patirtis, o kiekvienas žingsnis – lengvas, net ir aktyviomis dienomis.

 • VIRŠUS

  Šiuolaikiškos linijos, glotnus paviršius ir papildoma šoninė atrama užtikrina, kad batas priglus prie pėdos tarsi pirštinė. Iš karto pamilsite tobulą patogumo, stiliaus ir atramos derinį, kurį užtikrina šie batai.