Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

MŪSŲ ISTORIJA

KIEKVIENAS PRAEITYJE ATLIKTAS ŽINGSNIS ATVEDĖ MUS TEN, KUR ESAME ŠIANDIEN. SU KIEKVIENU ŽINGSNIU PRIE MŪSŲ PRISIJUNGĖ IR KARTU KELIONĘ TĘSĖ VIS DAUGIAU ŽMONIŲ.

Nors WALKMAXX prekės ženklas yra gana jaunas, mūsų misija aprūpinti komfortu kiekvieną žingsnį išliko nepakitusi visus tuos metus ir liks tokia ateityje.

Pradėjęs nuo vienos poros batų 2010 metais, dabar WALKMAXX yra tarptautiniu mastu žinomas prekės ženklas, vienijantis daugiau nei milijoną patenkintų klientų.

2010

 

TŪKSTANČIO MYLIŲ KELIONĖ PRASIDEDA NUO VIENO BATŲ MODELIO.

Pristatome rinkai WALKMAXX BLACK. Tai pirmasis žingsnis kuriant prekės ženklą, kurį greitai pamėgs tūkstančiai.

2012

 

PRASIDEDA JUDĖJIMAS.

Reaguodami į klientų poreikius pradedame plėsti asortimentą. WALKMAXX tampa funkcinės ir patogios avalynės prekės ženklu, atpažįstamu Europoje ir siūlančiu daugiau nei 15 batų modelių.

2015

 

KUO DAUGIAU – TUO SMAGIAU.

Toliau plečiame asortimentą ir dabar siūlome daugiau nei 50 modelių.

2016

 

KLIENTŲ POREIKIAI – SVARBIAUSI.

Sukuriame 3 linijas, kad atitiktume specifinius klientų poreikius ir palengvintume pėdų problemas. Pristatome FIT, PURE ir COMFORT linijas.

2017

 

VISIŠKA LAISVĖ.

Pristatome pirmąją kolekciją, pasižyminčią išskirtiniu komfortu, kuris skatina judėjimo laisvę ir kviečia klientus puoselėti aktyvesnį gyvenimo būdą.

2019

 

STILINGAI.

Šiuolaikiško dizaino TREND linija yra svarbus žingsnis kuriant stilinga avalynę.

2020

 

10 METŲ KOMFORTO

10-ąjį gimtadienį pasitinkame su įspūdingais skaičiais – esame pardavę beveik 7 milijonus batų daugiau nei 20-yje šalių.

2021

 

ŽINGSNIS Į ATEITĮ.

Pasitinkame naują avalynės liniją su lygiu padu, kuri išsiskiria puikiu nepriekaištingo patogumo ir stilingo dizaino deriniu.

WALKMAXX ŽENGIA SVARBIUS ŽINGSNIUS PIRMYN.

WALKMAXX asortimentą papildysime mūsų pirma tvaria avalynės kolekcija - WALKMAXX GREEN. Mažindama neigiamą poveikį aplinkai, ji užtikrina, kad mūsų klientai galės atlikti atsakingus pasirinkimus ir prisidėti kurdami tvaresnę ateitį. Kolekciją sudaro laidūs orui ir lengvi batai, kurie ypač gerai prisitaiko prie individualių pėdų formų ir atrodo ryškiai bei šiuolaikiškai.

Išmintingas žmogus kartą pasakė, kad jeigu mums būtų skirta likti vienoje vietoje, turėtume šaknis, o ne pėdas. WALKMAXX gali tik pridėti, kad kiekvienas didelis nuotykis prasideda nuo vieno žingsnio. Užtikrinsime, kad jis būtų patogus.

  • WALKMAXX didžiuojasi 90 % vartotojų pasitenkinimu.

  • Vidutinis WALKMAXX klientas turi 3 poras WALKMAXX batų.

  • WALKMAXX suteikia išskirtinį vaikščiojimo patogumą.