Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.
Photo
Video
1+1
SKU: 99-1000216597

Mažų emocijų pelėdžiukų šeima Dormeo

Trumpas aprašymas

Šeši mieli minkšti pelėdžiukai atspindi tris šeimos kartas – mama, tėtis, sūnus, dukra, senelis, močiutė, ir spinduliuoja meilę bei palaikymą. Šie žaislai puikiai suderina aukštos kokybės medžiagas ir žavų dizainą, todėl netruks tapti geriausiais vaiko draugais. Pelėdžiukai yra 16 cm aukščio, švelnūs, jaukūs, juos galima plauti 30 °C temperatūroje.

9,99 €
Club5*: 9,49 €
Mažų emocijų pelėdžiukų šeima Dormeo
Norėdami pamatyti pristatymo laiką pasirinkite prekės variantą.
Skambinkite mums: 8-5 211 1021
Trumpa apžvalga

Šeši mieli minkšti pelėdžiukai atspindi tris šeimos kartas – mama, tėtis, sūnus, dukra, senelis, močiutė, ir spinduliuoja meilę bei palaikymą. Šie žaislai puikiai suderina aukštos kokybės medžiagas ir žavų dizainą, todėl netruks tapti geriausiais vaiko draugais. Pelėdžiukai yra 16 cm aukščio, švelnūs, jaukūs, juos galima plauti 30 °C temperatūroje.

Daugiau informacijos
PREKĖS APRAŠYMAS

Šeima – laimingo gyvenimo pagrindas

Padėkite kurti savo vaikui saugią ir palaikančią aplinką, supažindindami jį su šeimos vertybėmis. Saugumu ir meile paremti tarpusavio ryšiai formuojasi ankstyvojoje vaikystėje su pačiais artimiausiais žmonėmis. Jie padeda įgauti stiprybės ir pasitikėjimo savimi, o šie jausmai labai svarbūs vėlesniuose gyvenimo etapuose, įveikiant didelius ir mažus iššūkius.

Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family

Susipažink su naujais draugais – linksmybių kupina šeima

Naujieji 16 cm aukščio pelėdžiukai atspindi 3 kartas ir taps gerais jūsų vaiko draugais, su kuriais bus smagu žaisti ir dalytis paslaptimis. Juk būtent šeimoje vaikas pažįsta pasaulį ir save, gauna svarbiausių žinių ir tobulėja, pradeda formuotis jo vertybės.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Pelėda mama

  Ji moko vaikus apie tai, kas gerai ir kas blogai, o jos bučiniai ir apkabinimai patys šilčiausi, ypač kai vaikai nusibrozdina kelius žaisdami lauke.

  Ji labai didžiuojasi vaikų pasiekimais, kad ir kokie maži jie bebūtų, ir visada skatina pelėdžiukus daryti tai, ką jie mėgsta, nesvarbu, ar žaisti futbolą, ar groti būgnais.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Pelėda tėtis

  Pelėda tėtis skatina gyventi taip, tarsi gyvenimas būtų vienas didelis nuotykis. Jis moko vaikus, kaip važiuoti dviračiu, įlipti į aukščiausius medžius ir perplaukti giliausias jūras. Jis supranta, kad vaikai mokosi ir auga darydami klaidas, todėl yra tarsi saugi užuovėja, kai mažyliai bando, bet jiems nepasiseka.

  Taip pat jis prižiūri vaikus, saugo nuo pavojų ir kartu skatina juos būti nepriklausomus, stiprius ir pasitikėti savimi.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Močiutė pelėda

  Močiutė mėgsta vartyti nuotraukų albumus ir rodyti vaikams, kad gyvenimas gražiausias tada, kai šalia mylinti šeima, su kuria gali kurti nepamirštamas akimirkas.

  Ji visada pasiruošusi paguosti pelėdžiukus, duoti išmintingą patarimą arba tiesiog tyliai apkabinti ir nušluostyti ašaras susikrimtusiems anūkams.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Senelis pelėda

  Jam patinka kryžiažodžiai, dėlionės, rankdarbiai, jis pasakoja juokingiausius pokštus, moko kortų žaidimų bei gudrybių ir supažindina su nauja muzika, nors iš tiesų ji sena.

  Vaikai gali drąsiai jam pasakoti visas paslaptis, nes senelis niekada iš jų nesijuokia ir neatskleidžia kitiems. Pelėda senelis visada pasiruošęs patarti, kad ir kokie dideli anūkai beužaugtų.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Pelėda sesė

  Ji turi labai lakią vaizduotę. Kartais dainuoja karaoke ir vaidina muzikinio klipo atlikėją, o kartais šokinėja ant batuto ir įsivaizduoja, kad yra astronautė.

  Sesė moko brolį ženklų kalbos, kurią supranta tik jie abu, ir mėgsta savo kambaryje kalbėti su broliu iki vėlumos, nors mama ir tėtis mano, kad jie jau seniai užmigę.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Pelėda brolis

  Pelėda brolis visuomet nusiteikęs linksmybėms, ypač jeigu dėl to tenka šiek tiek išsipurvinti. Jis mėgsta sportuoti lauke, krėsti smagius pokštus ir žaisti nuo saulėtekio iki saulėlydžio.

  Brolis moko sesę, kaip apginti save, ir yra jai tikras pavyzdys ir pagalba. Pelėdžiukas visada išklauso sesę, jos nesmerkdamas, todėl ji gali būti tikra, kad brolis bus geriausias draugas visą gyvenimą.

Šeima – pati svarbiausia vaiko gyvenime

Šie maži emocijų pelėdžiukai sukurti norint parodyti, kokia svarbi yra šeima. Tai daug daugiau nei mieli pliušiniai žaisliukai, su kuriais vaikui bus smagu žaisti ir miegoti.

 • Naudokite pelėdžiukų šeimą, kad padėtumėte vaikui suprasti, kokie svarbūs šeimos ryšiai ir kartu tą ryšį stiprintumėte savo šeimoje.
 • Pasitelkite pelėdžiukus žaisdami vaidmenų žaidimus, lavindami vaizduotę, kalbėdami su vaikais, kokia svarbi šeima, ir mokydami juos šeimos istorijos.
Dormeo Emotion Mini Owl Family

Pelėdžiukai gali apkabinti vienas kitą

Visi maži emocijų pelėdžiukai turi sparnus su spaudėmis, todėl galite sujungti juos, kad atrodytų tarsi apsikabinę. Kaip miela, juk apsikabinimas yra viena stipriausių meilės išraiškų.

Dormeo Emotion Mini Owl Family

Pasisveikinkite su DORMEO emocijų pelėdžiukais

Kiekvienas 16 cm aukščio pelėdžiukas turi didesnį, 33 cm aukščio, draugą. Emocijų pelėdžiukus galima naudoti kaip pliušinį žaislą arba pagalvėlę, o viduje rasite švelnų užklotą, kuris pravers žaidimams ar norint nusnūsti.

Sužinoti daugiau

Dormeo Emotion Mini Owl Family

NAUJA EMOCIJŲ PELĖDŽIUKŲ KOLEKCIJA

Šeši nauji emocijų pelėdžiukai – visa pelėdžiukų šeima – atskrenda į jūsų namus. Daugybė vaikų pamilo šiuos mielus žaislus, todėl DORMEO sukūrė miegamojo kolekciją su pelėdžiukų motyvais.

Sužinoti daugiau
Kaip pamatuoti pėdą Pažvelkite į lentelę ir raskite tobulą batų dydį savo kojoms.

Priežiūra:

 • Galima plauti 30 °C temperatūroje.
 • Nebalinti.
 • Nedžiovinti džiovyklėje.
 • Džiovinti patiestą.
 • Nelyginti.
 • Nevalyti cheminiu būdu.
Techniniai duomenys Pažvelkite į avalynės sudėtį, medžiagas ir kitą techninę informaciją, kuri užtikrins jūsų kojų patogumą.
Dormeo kategorija svetainei
Dormeo linija Trends
Medžiaga poliesteris
Papildoma informacija Sudėtis: žaislo išorinė medžiaga – 100 % poliesterio, kamšalas – 100 % poliesterio („Wellsleep® advanced“ mikropluošto).
Susitraukimas: 5 %.
Kilmės šalis: Kinija.
Likučiai mūsų parduotuvėse Norite įsigyti savo Walkmaxx batus dabar? Artimiausiose parduotuvėse ieškokite norimos batų poros.

Lentelėje pateikta informacija yra preliminari, patariame prieš atvykstant įsigyti prekės į parduotuvę prieš tai susisiekti su parduotuvės darbuotojais ir įsitikinti, ar parduotuvėje esantis prekės kiekis yra pakankamas.


Parduotuvių kontaktus matysite lentelėje paspaudę ant pasirinktos parduotuvės pavadinimo arba čia.


Kada galiu tikėtis, kad mano užsakymas bus paruoštas atsiėmimui parduotuvėje?

Jeigu pasirinkote prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą - jūsų užsakytas prekes pristatysime į parduotuvę ir paruošime atsiimti per 2–7 darbo dienas (jeigu prekės puslapyje nėra nurodyta kitaip).

 • Apie paruoštų atsiėmimui prekių pristatymą į parduotuvę jus informuosime trumpąja SMS žinute.
 • Gavę SMS žinutę apie paruoštą atsiimti užsakymą, jį turite atsiimti per 5 darbo dienas. Praėjus 5 darbo dienoms neatsiimtas užsakymas bus atšauktas.

 • Kiek kainuoja prekių atsiėmimas parduotuvėje?

  Pasirinkę šį atsiėmimo būdą už užsakytas prekes sumokėsite patogia internetinės bankininkystės sistema. Pasirinkus prekių atsiėmimo parduotuvėje būdą pristatymas jums nieko nekainuos.

  Visi apmokėjimo būdai: Patikrinkite galimus atsiskaitymo būdus.

  Elektroninė bankininkystė

  Apmokėti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

  Atsiskaitymas kurjeriui pristatymo metu

  Už prekes galėsite atsiskaityti kurjeriui pristatymo metu:

  • Pasirinkę LP Express kurjerius galėsite atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele.
  • Pasirinkę DPD pristatymo būdą galėsite atsiskaityti tik banko kortele.

  Atsiskaitymas banko kortele LP EXPRESS terminale

  Apmokėti užsakymą galėsite siuntų terminale, prieš atsiimant siuntą. Primename, kad terminaluose atsiskaityti galima tik banko kortele.

  ESTO lizingas (NAUJIENA)

  Nuo šiol, pirkdami už 60 € ir daugiau, galite pasinaudoti ESTO lizingo paslaugomis ir už pirkinį sumokėti dalimis. Renkantis ESTO 3 ir mokant laiku - be pabrangimo ar papildomų mokesčių. Daugiau informacijos

  Pirkėjų atsiliepimai (0 Apžvalgos)

  Dar nėra atsiliepimų apie šią prekę ...

  Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 1 žvaigždutė
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star