Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Kuo jie ypatingi?

Walkmaxx batų paslaptisspecialiai išlenktas batų padas, sukuriantis nestabilumo pojūtį. Šį pojūtį galime patirti vaikščiodami basomis puriu smėliu ar ant nelygios žemės. Kadangi vaikščioti basomis neturime daug galimybių, tad siūlome išbandyti Walkmaxx batus.

Vaikšiojimas gali padėti tobulinti figūrą,o Walkmaxx gali padėti išlaikyti natūralią pusiausvyrą ir vaikščiojant stiprinti viso kūno raumenis .

Neįprasti pirmieji žingsniai

Pirmieji žingsniai su šiais batais atrodys keisti ir neįprasti, todėl rekomenduojama lavinti taisyklingą eiseną palaipsniui, pirmąsias dvi savaites šiuos batus avint po 25-45 min. per dieną, priklausomai nuo Jūsų fizinio pasirengimo.

Ilgainiui kūnas prisitaiko prie šių batų ir pripranta vaikščioti kitaip. Po kurio laiko avėti Walkmaxx batus tampa patogu ir lengva.

Lenkto batų pado privalumai

Lenktas batų padas iš poliuretano ir termoplastinės gumos nepalieka žymių ant grindų. Šių komponentų derinys sėkmingaisušvelnina vaikštant pėdoms tenkančius smūgius. O kur dar lenkto pado privalumai! Originalus lenktas WALKMAXX padas suaktyvina kojų ir sėdmenų raumenis vaikštant. Šis padas padeda palaikyti taisyklingą pėdos padėtį vaikštant, todėl kuo daugiau ir ilgiau judate, tuo labiau suaktyvinate kraujotaką. Be to, patobulintas padas su specialiu vidpadžiu suteikia aukštesnę atramą kelčiai. Avint WALKMAXX batus didesnis krūvis tenka ne sąnariams, o raumenims, todėl galite sustiprinti kūną ir netgi išvengti celiulito.

Kodėl vaikščiojimas avint WALKMAXX batus yra ypatingas?

Lenktas WALKMAXX batų padas Jums vaikštant sukuria jausmą, tarsi eitumėte basomis per smėlį. Žengdami kiekvieną žingsnį pajusite, kaip Jūsų pėdos kulnas atsiremia į žemę, po to svoris perkeliamas viduriniajai pėdos daliai ir galiausiai atsiremiate kojų pirštais. Taip sukuriamas tarsi lengvas „siūbavimo“ efektas, dėl kurio didesnis krūvis tenka raumenims, o ne sąnariams.

 

Kuo ypatingi Walkmaxx batai?

IŠLENKTAS PADAS JŪSŲ KOMFORTUI

Jie tolygiai paskirsto kūno svorį ir sukuria jausmą, tarsi vaikščiotumėte basomis.

NAUDINGI KENČIANT KOJŲ IR NUGAROS SKAUSMUS

Puikus pasirinkimas tiems, kurie daug laiko praleidžia ant kojų bei sportuoja

DIDESNIS RAUMENŲ AKTYVUMAS

Walkmaxx batai padeda aktyviai vaikštant stangrinti ir stiprinti raumenis (nugaros, šlaunų, sėdmenų, pilvo).