Club5 narystė
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

APIE MUS

PIRMAUJANČIOS GRUPĖS DALIS

WALKMAXX prekės ženklas priklauso Centrinėje ir Rytų Europoje pirmaujančiai daugiakanalei prekybos įmonei „Studio moderna“. Populiarūs prekių ženklai ir 23 rinkos leidžia pasiekti daugiau nei 370 milijonų klientų.

Visų mūsų prekių ženklų misija ta pati – gerinti kasdienį gyvenimą ir savijautą.

WALKMAXX ne tik kuria batus. Jis taip pat skatina norą judėti ir žingsnelis po žingsnelio įkvepia laisvei bei aktyviam gyvenimo būdui.

MŪSŲ VERTYBĖS

WALKMAXX svarbiausia:

KOMFORTAS – svarbiausia kiekvieno sukuriamo bato savybė.

DAUGIAU APIE MŪSŲ TECHNOLOGIJĄ

PASITIKĖJIMAS, kurį užtikrina kokybė ir suteikiami privalumai.

INOVACIJOS, kurias lemia nauji komforto sprendimai – nuo pado iki viršutinės dalies medžiagų.

TVARUMAS – kurdami batus renkamės tvarius sprendimus ir medžiagas.

GAMTA – rūpinamės planeta, todėl kreipiame dėmesį į tvarumą ir sąmoningą gyvenimo būdą.

JUDĖJIMAS, nes judėjimas yra energija, o energija yra gyvenimas. Visi mūsų batai padeda judėti lengviau, suteikdami avinčiajam pasitikėjimo.

Comfort Hub

MŪSŲ LINIJOS

Mūsų avalynė skirstoma yra dvi grupes. WALKMAXX ORIGINALS sudaro batų su lenktu padu asortimentas. WALKMAXX TREND apima modelius, kurių padas lygus. „Lygus“ reiškia, kad padas nėra lenktas ir pasižymi skirtinga konstrukcija, besiremiančia įprastais lygiapadžiais batais.

WALKMAXX ORIGINALS

WALKMAXX ORIGINALS atspindi gerą savijautą, lėtą gyvenimo būdą, kuriame netrūksta brangių akimirkų, žmonių ir laisvės jausmo – laisvės judėti, būti savimi ir pasiimti tai, kas geriausia, iš kiekvienos dienos, mėgaujantis komforto jausmu.

Comfort Hub

WALKMAXX TREND

WALKMAXX TREND kalba apie nuotykius, tai laukinės gamtos ir miestietiško gyvenimo būdo derinys, jaunas ir dinamiškas, niekada nesileidžiantis į komforto kompromisus ir besimėgaujantis gyvenimu.

Comfort Hub

MŪSŲ MISIJA

Pradėję nuo vieno batų modelio 2010 metais, išaugome į prekės ženklą su daugiau nei 50 modelių asortimentu ir pasiekėme daugiau nei 20 rinkų – tai įrodymas, kad einame teisinga kryptimi. Judėdami tvaresnės ateities link vykdome misiją kurti patogius batus, kurie geriausi ne tik jūsų pėdoms, bet ir mūsų planetai.

  • WALKMAXX didžiuojasi 90 % vartotojų pasitenkinimu.

  • Vidutinis WALKMAXX klientas turi 3 poras WALKMAXX batų.

  • WALKMAXX suteikia išskirtinį vaikščiojimo patogumą.