Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Adaptive Casual Wedge batai

Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx
Photos
 • Video
 • Nuotraukos
Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx Adaptive Casual Wedge batai Walkmaxx
Adaptive Casual Wedge batai

SKU: 99-1000068756

Batai, kurių padas ne tik lenktas, bet ir plečiasi į plotį, tad individualiai prisitaiko prie įvairios formos ir pločio pėdų. Kulno dalis yra šiek tiek paaukštinta ir papildyta geliu, sušvelninančiu smūgius.

 

Kaip išsirinkti tinkamą Walkmaxx batų dydį?

* Privalomi laukeliai

Nuo 64,90 € Aukštyn nuo

Visi apmokėjimo būdai: Spausti čia

Skambinkite mums: 8-5 211 1021
Prekės duomenys

Prisitaiko prie įvairios formos ir pločio pėdų

ADAPTIVE CASUAL WEDGE batai yra gaminami iš lanksčių ir išsiplečiančių medžiagų, leidžiančių Jūsų pėdoms patirti išskirtinį komfortą. Šių batų padas yra ne tik lenktas, bet ir prisitaiko prie pėdos formos. Kulno dalis ir aulas yra šiek tiek paaukštinti. Dailaus dizaino batai puikiai tinka laisvalaikiu, su jais patogumo jausmas neapleidžia net ir ilgą laiką praleidus ant kojų.

Pasirūpinkite savo pėdomis

Daugumai nors kartą gyvenime yra tekę susidurti su pėdų problemomis (nuospaudomis, pritrintomis pūslėmis, skausmais, nuovargiu), todėl ADAPTIVE batai kurti atsižvelgiant į šių negalavimų varginamų žmonių poreikius. Unikalus WALKMAXX ADAPTIVE CASUAL WEDGE batų padas individualiai prisitaiko prie pėdos formos, pločio ir plečiasi bei susitraukia kiekvieno žingsnio metu. Kulno dalis taip pat papildyta geliniu paminkštinimu, kuris sušvelnina smūgius.

Kodėl vaikščiojimas avint WALKMAXX batus ypatingas?

Originalus lenktas WALKMAXX padas suaktyvina kojų ir sėdmenų raumenų veiklą vaikštant. Šis padas padeda palaikyti taisyklingą pėdos padėtį vaikštant, todėl kuo daugiau ir ilgiau judate, tuo labiau suaktyvinate kraujotaką. Avint WALKMAXX batus didesnis krūvis tenka ne sąnariams, o raumenims, todėl galite sustiprinti kūną.

Savybės:

 • Batų padas plečiasi ir sugrįžta į pradinę formą, tad gali individualiai prisitaikyti prie įvairios formos ir pločio pėdų.
 • Šis modelis puikiai tinka dirbantiems stovimą darbą ar daug laiko praleidžiantiems ant kojų.
 • Padas ne tik prisitaiko, bet ir yra specialios lenktos formos, tolygiai paskirsto kūno svorį, sumažina sąnariams tenkantį spaudimą.
 • Kulno dalis yra su geliniu paminkštinimu, kuris sušvelnina vaikštant pėdų patiriamus smūgius.
 • Aktyvus judėjimas gali padėti koreguoti laikyseną, suaktyvinti raumenis ir deginti kalorijas.
 • Vokietijoje sukurtas dizainas.
 • 5 milijonai patenkintų klientų.

Įspėjimai:

 • Eisena avint šiuos WALKMAXX batais iš pradžių gali pasirodyti neįprasta, todėl rekomenduojama lavinti taisyklingą eiseną palaipsniui, pirmąsias dvi savaites šiuos batus avint po 25–45 min. per dieną, priklausomai nuo fizinio pasirengimo. Ilgainiui kūnas prisitaiko prie šių batų ir pripranta vaikščioti kitaip. Po kurio laiko avėti WALKMAXX batus tampa patogu ir lengva.
 • Šie WALKMAXX batai nėra atsparūs karščiui! Laikant batus šalia karščio šaltinio, batai gali deformuotis.
 • Šie batai netinka užsiimant veikla, kada pėdoms reikalinga speciali apsauga, pavyzdžiui, kopinėjant olomis, slidinėjant, vairuojant motociklą, pernešant baldus, atliekant remonto darbus.
 • Jeigu batai sušlapo, palikite juos natūraliai išdžiūti, saugokite nuo karščio, tiesioginės saulės.
 • Batų negalima skalbti skalbimo mašina, nes tai gali juos pažeisti ar deformuoti.

Laikymas: batus laikykite sausoje, vėsioje vietoje. Saugokite nuo tiesioginės saulės ir karščio šaltinių. Žiemą batų nelaikykite lauke.

Priežiūra: batams valyti naudokite švelnią valymo priemonę ir minkštą šluostę ar šepetį. Išvalę leiskite natūraliai išdžiūti.

 

Techniniai duomenys
Galimi dydžiai 36-42
Galimos spalvos juoda, jūros mėlyna, ruda
Išorinis padas Kitos medžiagos
Suapvalintas padas Taip
Vidpadis Tekstiliniai
Viršutinė dalis Tekstiliniai
„Walkmaxx“ linija Adaptive

Pirkėjų atsiliepimai 0 atsiliepimai (-ų)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

 
1 1 žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kokybė